Przenośne stanowiska do make up

Wizaż

Przenośne stanowiska do make up

Profesjonalne rozwiązania dla każdego

Przenośna toaletka „Diwa” jest przeznaczona dla charakteryzatorów, fryzjerów, artystów scenicznych, muzyków, fotografów oraz wszystkich innych osób, które są profesjonalnie związane ze sztuką makijażu. Jej szczególną cechą jest duża funkcjonalność wynikająca z niewielkiej wagi, która przy wymiarach 535 (s) × 690 (w) × 120 (g) mm (wymiary transportowe) wynosi zaledwie 12 kg. Jest to wynikiem użycia bardzo lekkich i wytrzymałych materiałów. Toaletka „Diwa” ma postać walizki transportowej o zwartej, sztywnej konstrukcji. Boczną ścianę tworzą dwa skrzydła otwierane na zewnątrz.

Wnętrze toaletki kryje w sobie trzy lustra, z których dwa znajdują się w skrzydłach wieka. Na bokach środkowego lustra są umieszczone dwie długie świetlówki, które dzięki odpowiedniej temperaturze barwowej zapewniają właściwe oddanie koloru cery i makijażu. W dolnej części toaletki zamontowano półkę, pod którą znajduje się wyłącznik oświetlenia, dwa standardowe gniazda zasilania 220 V oraz mała wnęka na niezbędne drobiazgi. Na jednej ze ścian toaletki zamontowano pośrednie gniazdo zasilania z sieci 220 V, które odbywa się za pomocą sznura połączeniowego z wtykiem typu Euro.

Wszystkie krawędzie walizki są zabezpieczone profilami aluminiowymi, a narożniki dodatkowymi okuciami. Ściany walizki są oklejone grubą folią aluminiową o pofałdowanej powierzchni. Skrzynia posiada ergonomiczną szeroką gumową rączkę oraz nóżki na dwóch ścianach.

Toaletka „Diwa” jest też oferowana w wersji ekskluzywnej. W tej wersji krawędzie walizki są wykonane z półokrągłych profili aluminiowych Top Style, a sklejka może być wykończana takimi materiałami jak sklejka fenolowa czy też folia PCV (dostępne różne kolory).

Miejsce na film wideo

Galeria